PALCO – seria dla pilęgnacji włosów

Zawsze polecam brać kompleks, na przykład, szampon + maska lub szampon + balsam. I koniecznie jakiś olej lub spray PALCO. Tak będzie skutecznie. I od siebie mogę dodać, że od pierwszego mycia głowy wiesz czy pasuje ci to narzędzie, czy nie.

Korzystam z profesjonalnymi narzędziami i ostrożnie podchodzę do włosów. Około miesiąc testowałam serię  od włoskiej marki PALCO Professional. U mnie szampon i maska. Nadaje się do włosów każdego rodzaju, najlepiej do farbowanych.
.
W zimnej porze roku moje zbawienie – włosy są czyste, błyszczące, posłuszne. A ja zawsze obieram, aby nie było efektu „mniszka” A dla mnie to bardzo ważne. 
.
ekonomiczne zużycie, starczy na długo.
Spray PALCO to po prostu bomba, kiedy się skończy zakupię jeszcze. Kto przegapił story, opowiadam. Nanosić trzeba na suche włosy, na wyciągnięcie ręki. Najważniejsze to nie przesadzić
.
Z tym sprayem żadna wilgoć nie zepsuje nastrój. Mnie zawsze wkurza, gdy zdejmujesz czapkę, a włosy elektryzują się i żyją swoim życiem(( Tak oto doskonały efekt. Spray chroni włosy przed wilgocią i nadaje zdrowy błysk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *